Automobilový průmysl

Hlavní část naší produkce tvoří díly pro automobily významných světových výrobců.

Patříme mezi renomované dodavatele druhé úrovně (Tier2) pro automobilový průmysl. Toto postavení si udržujeme díky tradičnímu know-how a neustálým investicím do rozvoje. Naším cílem je posilovat pozici mezi dodavateli první úrovně (Tier1). Pro Škoda Auto jsme vývojovým dodavatelem.

Nejvýznamnějšími zákazníky jsou Škoda Auto a dodavatelé automobilového průmyslu Continental Automotive, TI Fluid Systems, Faurecia, Robert Bosch a další.

Vyrábíme

Interiérové díly

Dekorativní díly přístrojových desek, volantu, díly do zavazadlového prostoru, díly dveřních výplní.

Všechny technologie.

Exteriérové díly

Vývoj i výroba emblémů, nápisů a dekoračních lišt probíhá výhradně v PLASTIKA a.s. Vysoká kvalita pohledových kriterií je pro nás samozřejmostí.

Emblémy

Emblémy vstřikujeme do vysoce leštěných forem, následuje galvanické pokovení. Tepelné nýtování zaručuje vysokou pevnost spojení chromovaného dílu s černým PMMA. Výsledkem je nulová spára při lepení emblémů oboustrannou páskou na karoserii vozu.

Nápisy

Přesná aplikace lepící pásky a montážního rámečku.

Dekorační lišta

Jedná se o komplexní sestavu, kde probíhá lisování se zálisky (automatizace), svařování, chromování, lakování, lepení a také montáž těsnění.

Díly do světlometů

Funkční díly

Portfolio produktů: Klipy, Nipply, ICV, Brackety, Innentrichtery, Liquid trap, Baffle Slosh.

Palivové systémy

Kapalinové nádrže a další

Technologie: - vstřikování - montáže - ultrazvukové svařování - hot plate svařování - testování těsnosti sestav pomocí helia - testování těsnosti sestav pomocí vzduchu - měření povrchového odporu plastových dílů.

Poslední aktualizace 22. 11. 2019