Zaměstnání

Nabídka zaměstnání a volná pracovní místa ve firmě PLASTIKA a.s. Kroměříž.

Aktuální volná místa

PLASTIKA a.s., výrobní společnost, která se specializuje na výrobu plastových dílů s vysokým stupněm doprovodných služeb, příjme na pozici:

Pokud Vás však žádná z nabízených pozic neoslovila nebo momentálně nenabízíme žádná volná místa, neváhejte a určitě nás kontaktujte. Zařadíme Vás do databáze uchazečů o zaměstnání. Těšíme se na spolupráci!

Operátorka vstřikovny Obsluha lakovací linky Seřizovač mechanik Montážní dělnice Obsluha linky Operátor
Patříme mezi největší zaměstnavatele na kroměřížsku

Vážíme si lidí

PLASTIKA a.s. je česká výrobní firma s více než šedesátiletou historií. Zákazníkům po celém světě poskytujeme komplexní servis při výrobě plastových komponentů, který zahrnuje procesy od vývoje dílů i forem, vstřikování plastů, povrchových úprav plastů až po jednotlivé montáže.

Vážíme si šikovných lidí a umíme ocenit jejich práci!

PLASTIKA a.s. patří mezi největší zaměstnavatele v regionu. Naši zaměstnanci jsou pro nás vždy na prvním místě a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky. Nabízíme nadprůměrné motivační finanční ohodnocení odvíjející se od výsledků jednotlivce i firmy, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu a práci v příjemném nekuřáckém prostředí.

A co od Vás očekáváme? Odpovědnost, iniciativu, vysoké pracovní nasazení a týmového ducha.

Kontakt

HR tým PLASTIKA a.s.
Personální oddělení PLASTIKA se na vás těší
Dotazník uchazeče o zaměstnání
Vyplněný dotazník zařadíme do databáze uchazečů a v případě, že se vyskytne vhodná pracovní příležitost, Vás budeme kontaktovat.
Petra Čecháčková
HR Business Partner
kariera@plastika.cz
573 511 109
Kateřina Příhodová
HR Business Partner
kariera@plastika.cz
573 511 235