Logistické centrum

Pokud hledáte flexibilitu a chcete snižovat logistické náklady, pak je Logistické centrum Plastiky tím pravým partnerem pro Váš business.

Logistické centrum

Logistické centrum, jako součást Plastiky, nabízí svým zákazníkům:

Sklad logistického centra

Logistické centrum - sklad

Počítačové klávesnice

V Evropě dnes existuje poptávka po více než 40 různých jazykových mutacích jednoho typu počítačové klávesnice. V současné době potiskneme v logistickém centru denně až 16 jazykových mutací jednoho typu klávesnice (arabská klávesnice, ruská klávesnice). Z logistického centra expedujeme v průměru 12 různých mutací denně. Pro našeho zákazníka jsme dodali na různá místa více než 3 000 000 klávesnic. Odvolávka zákazníka je naložena ještě tentýž den a následující den ji obdrží zákazník na daných místech v Evropě.

Na cestě k logistickému centru

Získávali jsme zkušenosti, které nyní využíváme v logistickém centru. V první fázi jsme se věnovali pouze výrobě klapek a krytů klávesnic formou vstřikování a zajišťovali nákup komponent a následnou montáž celých klávesnic.

V další fázi se nabídka našich služeb rozrostla o potisk klávesnic formou laserování a tampoprintu, podstatně větší důraz byl kladen na logistické dodávky.

V prosinci 2005 bylo založeno logistické centrum, portfolio služeb se rozšířilo o testování, vlastní nákup klávesnic a dodávky směřujeme přímo do montážních linek.

Od roku 2007 jsme vytvořili spolu s naším čínským partnerem nový distribuční kanál pro evropský trh. Nabízíme kvalitní klávesnice s evropským designem a vysoce kvalitním otěruvzdorným potiskem, myši, ale také Bluetooth adaptéry pro HiFi-Home entertainment.

Kvalita produktů z našeho produktového portfolia je ověřena dlouholetou spoluprací se společnostmi Fujitsu Technology Solutions, Belkin a Logitech. Produkty odpovídají všem evropským a americkým standardům včetně RoHS.

Můžeme a jsme připraveni splnit specifické požadavky, např. změna barvy ve velmi krátké době nebo realizace vašeho vlastního designu během tří měsíců.

Poslední aktualizace 17. 5. 2013