Auta pro Chůvičky

16. 7. 2019, Kroměříž

Společnost PLASTIKA a.s. přispěla na zakoupení vozidla Dacia Dokker pro terénní odlehčovací službu Chůvičky.

Slavnostní předání sociálních automobilů pro terénní odlehčovací službu Chůvičky

V úterý 16. července 2019 se na nádvoří ředitelství Sociálních služeb města Kroměříže p.o. konalo slavnostní předání osobních automobilů Škoda Octavia a Dacia Dokker pro terénní odlehčovací službu Chůvičky. Prostředky pochází z výtěžku květnového Benefičního večera s Olgou Lounovou v Domě Kultury Kroměříž. Sociální pracovnice Chůviček od 1. 4. 2019 návštěvují lidi se sníženou soběstačností, nebo děti se zdravotním znevýhodněním od devíti let, kteří tak mohou zůstat v domácí péči.

Předání vozidla Dacia Dokker

Předání vozidla Dacia Dokker

Společnosti PLASTIKA a.s. a Chropyňská strojírna a.s. přispěly na automobil Dacia Dokker. Slavnostní předání terénních sociálních automobilů se konalo za účasti zástupců PLASTIKY a.s. paní Vavrušové a pana Zbranka.

Automobily převzala ředitelka SSKM p.o. paní Klučková spolu s vedoucí DOZP Barborka a Odlehčovací terénní služby Chůvičky paní Mikulovou. Zástupce z vedení města Kroměříže pan místostarosta Vít Peštuka poděkoval všem přítomným zástupcům sponzorských firem za jejich přínosné sociální aktivity v regionu.

Komplexní plastové komponenty

PLASTIKA a.s. v Kroměříži patří k významným dodavatelům komplexních plastových komponentů pro průmyslové výrobky, zejména pro oblast automobilového průmyslu.


Souvislosti

Poslední aktualizace 24. 7. 2019

PLASTIKA a.s.
Kaplanova 2830
767 01 Kroměříž
 
tel.: 573 511 111
plastika@plastika.cz